Startuje SBO. Oddaj głos i wesprzyj nasz projekt modernizacji stadionu

We wtorek ruszyło głosowanie w kolejnej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Wśród projektów lokalnych znalazł się pomysł na modernizację naszego stadionu. Liczymy na wasze wsparcie. 

Dzięki zwycięstwu w poprzednich edycjach SBO na stadionie przy Nehringa 69 mamy nowoczesne boisko zakryte halą namiotową, a w ubiegłym miesiącu zakończyła się budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią. Teraz możemy jeszcze bardziej unowocześnić obiekt na Stołczynie. 

Projekt "Modernizacja obiektu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Nehringa 69 w Szczecinie" zakłada: budowę boiska o nawierzchni z trawy syntetycznej o wymiarach 15 m x 25 m z bandami okalającymi, oświetleniem, tablicą elektryczną, piłkochwytami i zagospodarowaniem terenu wokół boiska. Modernizację ogrodzenia obiektu i wymianę oświetlenia na boiskach nr 1 i 3.

Jeśli chcecie pomóc w realizacji naszego projektu, wystarczy zalogować się na stronie www.sbo.szczecin.eu i zagłosować na projekt nr 3 w obszarze lokalnym Skolwin / Stołczyn / Bukowo. Każdy mieszkaniec Szczecina może oddać 2 głosy. Głosowanie trwa do 13 grudnia. 


sbojpg