Pechowa porażka w Manowie

Po dwóch zwycięstwach z rzędu piłkarze Hutnika Szczecin udali się na mecz do Manowa. Tamtejszy stadion nie był dla nas szczęśliwy w ubiegłych latach i tak było również tym razem. 

Oba zespoły przystąpiły do spotkania zmagając się ze znacznymi problemami kadrowymi. Sztab trenerski pomarańczowo - czarnych nie mógł skorzystać z żadnego nominalnego środkowego obrońcy. Na ławce rezerwowych znalazło się zaledwie pięciu zawodników. 

Mimo tego obie drużyny stoczyły ze sobą bardzo wyrównany pojedynek. Pierwszy gol padł w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Dośrodkowanie z prawej strony boiska skutecznie wykończył Konrad Romańczyk. 

Hutnik odpowiedział już na początku drugiej części spotkania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, wyrównującą bramkę zdobył Kuba Żelazowski. W końcówce spotkania szczęście ponownie uśmiechnęło się do gospodarzy. Drugie trafienie w tym spotkaniu zanotował Konrad Romańczyk. 

GKS Manowo - Hutnik Szczecin 2:1 (1:0)
1:0 - Konrad Romańczyk 45+1`
1:1 - Kuba Żelazowski 56`
2:1 - Konrad Romańczyk 83`

Hutnik: Skuza, Kondraciuk, Szewczykowski, Ziółkowski, Klimkowicz (83` Konopski), Mazurek, M. Kowalczyk (69` Pojnar), Augusto, D. Kowalczyk, Grochowski (85` Woźniak), Żelazowski