Ostatnie cztery akcenty sezonu

Już tylko cztery kolejki pozostały do zakończenia sezonu w Kipsta czwartej lidze. To będzie wymagający czas dla naszych zawodników, którzy zmierzą się z ligową czołówką. 

Już w najbliższą sobotę pomarańczowo - czarni zagrają w Koszalinie z tamtejszą Gwardią. Nasz najbliższy przeciwnik stracił już szanse na awans i na pewno zakończy rozgrywki na najniższym stopniu podium. Choć gwardziści już o nic nie grają, to na pewno nie będzie tu mowy o odpuszczaniu meczu. Od momentu zmiany trenera, Gwardia wygrywa mecz za meczem, a skutecznością imponuje najlepszy strzelec ligi - Wiktor Sawicki. 

Na Nehringa zawitają zespoły, które prawdopodobnie do ostatniej kolejki będą toczyć korespondencyjny pojedynek o pierwsze miejsce w lidze. W świąteczny czwartek przyjedzie do nas Vineta Wolin, a w ostatniej kolejce podejmiemy Flotę Świnoujście. Jeśli dobrze zaprezentujemy się w tych spotkaniach, możemy wpłynąć na ostateczny układ tabeli. 

Oba mecze rozdziela jeszcze wyjątkowo trudny wyjazd do Darłowa, gdzie w ostatnim czasie nie udaje nam się ugrać żadnych punktów. Darłovia wciąż jest uwikłana w walkę o utrzymanie, więc możemy spodziewać się maksymalnego zaangażowania.