Nowy przyjaciel Hutnika

Nieustanie dążymy do tego, żeby Hutnik się rozwijał. Naszą pracę od ostatniego czasu można dostrzec również wizualnie. Nowa strona internetowa, profesjonalne grafiki, to tylko niektóre efekty współpracy, którą nawiązaliśmy w lutym z Krystianem Królem specjalistą od brandingu, grafiki i event marketingu.

Pomimo tego, że współprace rozpoczęliśmy w połowie sezonu, udało się już wprowadzić wiele zmian. Naszym wizerunkiem od kilku lat zajmuje się Łukasz Czerwiński - dziennikarz, PRowiec, komentator, sportowiec. Łukasz jest ogromnym pasjonatem Hutnika, jednak mimo ogromnych starań potrzebował silnego wsparcia.

Chcąc dalej się rozwijać i wesprzeć działania wizerunkowe szukaliśmy kogoś, kto nam w tym pomoże. Dzięki Łukaszowi udało nam się dotrzeć do Krystiana Króla. Już przy pierwszych rozmowach dał się poznać jako ciekawa, energiczna osoba z ogromnym doświadczeniem. Spojrzał na Hutnika, nie jak na klub sportowy, ale jak na markę co zrodziło wiele ciekawych możliwości i pomysłów. Dzięki temu, nie ma też dla niego granic. Sam mówi, że nie jest dla niego istotne to w jakiej lidze gramy, pod względem marketingu wzoruje się na klubach ekstraklasy.

Krystian wesprze Łukasza w działaniach oraz będzie odpowiadał za marketing i współpracę z biznesem. W ramach współpracy przez najbliższe lata będzie wprowadzał przygotowaną przez siebie strategię marketingową, która pomoże nam w rozwoju Klubu oraz pozyskaniu nowych sponsorów.

Po pierwszych miesiącach śmiało możemy stwierdzić, że będzie to owocna współpraca.