Nexus – wolność wyboru!

Nowy sponsor Hutnika Szczecin – firma Nexus Polska wkracza na rynek ze swoim innowacyjnym produktem.

Czym jest NEXUS?

NEXUS to zupełna nowość na polskim rynku, dzięki której możesz cieszyć się wspaniałym smakiem bez żadnych ograniczeń. System NEXUS – podobnie jak np. IQOS - złożony jest z dwóch elementów – urządzenia NEXONE, które pełni rolę podgrzewacza oraz wkładów NEXUS. Mówiąc wprost: NEXUS to bezdymna alternatywa dla palaczy tytoniu… i nie tylko. Tym, co odróżnia ten system od innych dostępnych na rynku jest Wolność Wyboru. Wkłady NEXUS dostępne są bowiem w dwóch wersjach: z solą nikotynową oraz bez nikotyny! Nexus jest firmą szczecińską, która opatentowała i wprowadza na rynek oparte na bazie ekstraktu z herbaty, beznikotynowe bezdymne wkłady do podgrzewaczy typu NEXONE, IQOS czy też UWOO.

- Koncepcji współpracy na linii Hutnik – Nexus jest bardzo dużo – powiedział Mariusz Borawski, prezes Nexus Polska, podczas zorganizowanej z okazji podpisania umowy konferencji prasowej. - Zakładamy, że będzie to długotrwała relacja, która przyniesie korzyści klubowi i nam jako właścicielowi marki. Znam dobrze obecną sytuację szczecińskich klubów sportowych. Hutnik wyróżnia się wśród nich, dlatego wytypowaliśmy właśnie ten klub do dalszej współpracy - dodaje.

- Wspólnie będziemy pracować nad rozwojem marki Hutnika i firmy Nexus –zapowiadał prezes Rudzik. - Nie bez znaczenia będzie tu wsparcie naszych kibiców, na których bardzo liczymy. Cieszę się, że sfinalizowaliśmy naszą umowę.

Co ma na myśli Prezes, mówiąc o wsparciu kibiców? Jeśli zdecydujecie się na zakupy w sklepie Nexusa, nie zapomnijcie wpisać hasło: HUTNIK. Dzięki temu zyskujecie darmową dostawę, a dodatkowo wspieracie Klub ponieważ Nexus przekaże część kwoty z waszego zakupu na konto klubu. Zakupu możecie dokonać bezpośrednio na stronie: nexus.cool, w sklepie na klubowej stronie internetowej lub w biurze TOP Delivery Service sp z o.o. ul. E. Orzeszkowej 29 z dostawą do 2 godzin!