Nexus sponsorem Hutnika!

Przed startem rozgrywek IV ligi mamy dla was świetną wiadomość! Hutnik Szczecin zyskał nowego sponsora, a została nim firma Nexus!

Dziś po południu doszło do kolejnego ważnego wydarzenia. Prezes Hutnika Szczecin Jacek Rudzik i Prezes firmy Nexus Mariusz Borawski podpisali oficjalnie umowę o współpracy. Zespół seniorów na początek zyskał nowe stroje i torby sportowe, ale to dopiero początek korzyści, które mają przybrać również wymiar finansowy. To kolejny krok w kierunku rozwoju klubu.

“Prezes Jacek Rudzik jest człowiekiem biznesu, dlatego łatwo było nam dojść do porozumienia. Koncepcji współpracy na linii Hutnik – Nexus jest bardzo dużo. Zakładamy, że będzie to długotrwała relacja, która przyniesie korzyści klubowi i nam jako właścicielowi marki.” - powiedział Mariusz Borawski.

“Staramy się regularnie rozwijać nasz klub i dziś jest dla nas wielki dzień. Pozyskaliśmy silnego sponsora i wspólnie będziemy pracować nad rozwojem marki Hutnika i firmy Nexus. Nie beż znaczenia będzie tu wsparcie naszych kibiców, na których bardzo liczymy. Cieszę się, że sfinalizowaliśmy naszą umowę.” - dodał Jacek Rudzik.

Produkt już nie długo pojawi się na rynku, więc jeśli jesteście zainteresowani śledźcie nasze facebookowe profile, oraz zaglądajcie na powstająca właśnie stronę nexus.coolIMG_7104jpg
IMG_7112jpg
IMG_7117jpg
IMG_7138jpg