Mikołaj już odwiedził naszych zawodników

Zawodnicy klubowej Akademii w piątkowe popołudnie mogli bawić się wspólnie z kolegami z innych grup, a także trenerami, rodzicami i rodzeństwem. Pomarańczowo - czarna rodzina spotkała się na wspólnych Mikołajkach. 

Wśród atrakcji czekała dmuchana skakalnia, a także darmowy popcorn i wata cukrowa. Każdy trener we współpracy z Mikołajem przygotował prezenty dla swoich zawodników. Naszych zawodników odwiedził także prezydent Piotr Krzystek, który pomógł trenerom przy rozdawaniu prezentów. Całość odbywała się w rytmie świątecznych hitów.

Impreza odbyła się dzięki wsparciu sponsorów: Balticmed, Str, Casulus, Redtrans i CH Galaxy. Klubowe Mikołajki mają na stałe zagościć w kalendarzu imprez naszej Akademii. 


DSC04324JPGDSC04338JPG

DSC04350JPG


DSC04473 2JPG