Krzysztof Kubacki odchodzi z Hutnika

Krzysztof Kubacki zrezygnował z funkcji trenera pierwszego zespołu Hutnika Szczecin i nie jest już szkoleniowcem pomarańczowo - czarnych.

To było jego drugie podejście do pracy w zespole ze Stołczyna. Stery w Hutniku objął przed startem poprzedniego sezonu i w tym czasie poprowadził zespół w 51 meczach czwartej ligi. Zespół pod jego wodzą odniósł 20 zwycięstw, 12 razy remisował i 19 razy przegrywał. W poprzednim sezonie zajęliśmy w lidze dziewiąte miejsce, a w aktualnych rozgrywkach zostawia zespół uplasowany na dziesiątej pozycji.

Łącznie Krzysztof Kubacki poprowadził Hutnik Szczecin w 106 meczach IV ligi. Pod jego wodzą 50 spotkań zakończyło się zwycięstwem, 20 remisem, a 36 razy schodziliśmy z boiska pokonani.

- Chciałem podziękować za współpracę zarządowi i pracownikom klubu. Szczególnie dziękuję trenerom, którzy ze mną współpracowali tworząc sztab szkoleniowy oraz tym kibicom i zawodnikom, na których wsparcie zawsze mogłem liczyć – powiedział były już trener Hutnika Szczecin.

Razem z Kubackim klub opuścił jego dotychczasowy asystent – Filip Daroszewski. Nam pozostaje życzyć powodzenia w dalszej karierze i dziękujemy za czas spędzony na Nehringa 69. Nazwisko nowego trenera podamy jeszcze w tym tygodniu.