Dublet Żelazowskiego daje remis z Orłem Wałcz

Kuba Żelazowski wrócił do wyjściowego składu Hutnika i zaznaczył swoją obecność dwoma trafieniami, które pozwoliły uratować remis w rywalizacji z Orłem Wałcz.

To był ten dzień, kiedy na boisku nie wszystko układało się po myśli gospodarzy. To piłkarze z Wałcza dwukrotnie obejmowali prowadzenie i byli blisko zwycięstwa na stadionie przy ulicy Nehringa. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył Patryk Kowalczuk. 

Chwilę po przerwie Kuba Żelazowski skutecznie odnalazł się w polu karnym przeciwnika i doprowadził do wyrównania. Radość gospodarzy nie trwałą długo, gdyż kilka minut później Vicenzo Riccio pokonał Konrada Skuzę i Orzeł ponownie objął prowadzenie. Wydawało się, że goście zgarną w tym meczu pełną pulę, lecz w doliczonym czasie gry, ponownie skutecznością błysną Kuba Żelazowski. Kapitan Hutnika uratował remis swojej drużynie i obronił twierdzę Nehringa, która w tym sezonie pozostaje niezdobyta. 

Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 2:2 (0:1)

0:1 - Patryk Kowalczuk 21`
1:1 - Kuba Żelazowski 47`
1:2 - Vicenzo Riccio 54`
2:2 - Kuba Żelazowski 90+3`

Hutnik: Skuza, Siluk, Janicki, Ładny (81` Woźniak), Klimkowicz, Żeglin (46` M. Kowalczyk), Ziółkowski (65` Mazurek), D. Kowalczyk (70` Misztal), Augusto (65` Karman), Grochowski, Żelazowski