Balticmed i Akademia Hutnika grają razem!

Oficjalnie głównym partnerem klubowej akademii została sieć przychodni Balticmed. W piątkowy poranek doszło do podpisania umowy. 

- Chcieliśmy zainwestować w sport. Wierzymy, że aktywność fizyczna jest dobrym kierunkiem dla promocji naszej przychodni, sami przecież jako przychodnia próbujemy wskazywać dobrą drogę dla naszych pacjentów - tłumaczył decyzję Maciej Skrzetuski, dyrektor ds. marketingu Balticmed. 

Pozyskanie silnego partnera to dla naszej akademii kolejny krok w kierunku rozwoju, zarówno klubu jak i zawodników. W pierwszej kolejności klub uzyska wsparcie finansowe, ale współpraca z czasem ma się jeszcze rozwinąć. 

-  Współpraca z firmą Balticmed będzie obejmować również aspekty poza finansowe. Mamy już wspólnie wypracowanych kilka pomysłów, które w najbliższych tygodniach, miesiącach, będziemy wdrażać w akademii - mówi Łukasz Furman, trener koordynator naszej akademii. 

Umowę podpisali Katarzyna Drozdowska, prezes zarządu Balticmed i Jacek Rudzik, prezes Akademii Piłkarskiej Hutnik Szczecin.

Balticmed to sieć niedużych przychodni świadczących usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, która posiada dwanaście nowoczesnych placówek.  Cztery z nich położone są na terenie szczecińskich osiedli Śródmieście, Prawobrzeże, Warszewo i Gumieńce. Osiem pozostałych znajduje się w okolicznych miejscowościach.


UMOWA-HUTNIK-20220204_010jpg