Żegnamy się z Pucharem Polski

Na jednym meczu zakończyła się pucharowa przygoda Hutnika Szczecin. W meczu V rundy Pucharu Polski ZZPN lepsza okazała się Odra Chojna. 

Oba zespoły podchodziły do meczu w zupełnie odmiennych nastrojach. Odra Chojna ma za sobą znakomitą rundę jesienną i prowadzi w tabeli ligi okręgowej z kompletem zwycięstw. Hutnik Szczecin po kiepskich występach na czwartoligowych boiskach, wiosną będzie uwikłany w walkę o utrzymanie. Mecz rozgrywany na boisku w Gryfinie znakomicie rozpoczął się dla podopiecznych trenera Wojciecha Horby. Wynik bardzo szybko otworzył Ryu Ueno, a dla Japończyka była to pierwsza bramka w barwach klubu. Radość pomarańczowo - czarnych nie trwała długo. Zaraz po wznowieniu gry zespół z Chojny doprowadził do wyrównania. 

Oba zespoły poszły na wymianę ciosów i w pierwszej połowie zdobyły jeszcze po jednym golu. Ponowne prowadzenie Hutnikowi dał Kacper Karman, a lider ligi okręgowej, tuż przed przerwą wyrównał z rzutu karnego. Chwilę po wznowieniu gry w drugiej części spotkania, arbiter podyktował kolejny rzut karny dla Odry i to zespół z Chojny pierwszy raz w tym meczu wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do samego końca. Hutnik mecz kończył w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Krystiana Mazurka. Teraz przed nami czas urlopów, a niedługo podamy plan zimowych przygotowań. 

Odra Chojna - Hutnik Szczecin 3:2 (2:2)