Kolejne stracone punkty! Hutnik-Gwardia 1-1
Dodane przez rudy66 dnia 07.09.2009 12:13:43
news: 2009-09-06_17-04-37_IMG_9628[1].jpgPo dobrym meczu oddaliśmy dwa punkty liderowi Gwardii Koszalin. Pierwsza połowa to wspaniała gra i popis Marka Ufnala, popularny Maro uwijał się w bramce jak w ukropie. Goście stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, ale nie byli w stanie pokonać naszego bramkarza. Hutnik ustawiony defensywnie czekał na swoją okazje w kontrataku i w końcu się doczekał, w 29 minucie do wybitej przez bramkarza gości piłki dopada Bukowski zagrywa wzdłuż bramki do bardzo dobrze grającego Tychowskiego, Tychu strzela głowa 1-0! Druga połowa zaczęła się od ataków lidera i już w 46 minucie Ufnal wybija bardzo mocny strzał, do piłki dobiega wpadając na naszego bramkarza Hołub faulując zdobywa gola, sędzia bez wahania wskazuje na środek boiska, 1-1!. Który to już raz Hutnik traci bramki po nie do końca zrozumiałych decyzjach Panów sprawiedliwych, czyżby fatum, a może to nie przypadek?. Do końca spotkania zawodnicy OKS atakują, sytuacji nie wykorzystują świeżo upieczony żonkoś Grześ Gunia, któremu przed meczem wręczono prezent/pamiątkę z okazji ślubu, z 20 metrów strzela Tychowski minimalnie nad poprzeczką, strzela Jarymowicz obok słupka, Hutnik ciśnie, chwilami zawodnicy Gwardii nie wychodzą ze swojej połowy, ale wyniku nie daje się zmienić. Remis ze wskazaniem na Hutnika. Drugi mecz na własnym boisku, z Wybrzeżem i z Gwardią, gra niezła, punktów tylko jeden. Za tydzień w sobotę o godzinie 11.00 Derby Szczecina. Hutnik podejmuje Stal Szczecin miejmy nadzieję, że Hutnicza lokomotywa powoli się rozkręca i w derbach, pokarze że stać ich na wiele, bo stać!