Wraca Typer!
Dodane przez tomekadmin dnia 04.03.2020 20:51:39
Wracają ligowe rozgrywki i wraca nasza zabawa! Zapraszamy do obstawiania wyników spotkań.


typow.jpg

Typy proszę oddawać w komentarzach do soboty do 10:50. PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).

Treść rozszerzona
Wracają ligowe rozgrywki i wraca nasza zabawa! Zapraszamy do obstawiania wyników spotkań.


typow.jpg

Przed nami pierwsza kolejka rundy wiosennej i pierwszy w tym roku Typer. Zapraszamy do oddania swoich typów na poniższy zestaw par. Nas inauguracja wiosny czeka w sobotę w Stargardzie, a dwa spotkania tej kolejki odbędą się w niedzielę.

Poniżej zestaw par do głosowania.
👇
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin
Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek
Intermarche - Rega Trzebiatów - Olimp Gościno
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin
MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo
Vineta Wolin - Flota Świnoujście

Regulamin poniżej. Nie czekajcie i oddajcie swój głos już teraz!

Głosy oddajemy w komentarzach na facebooku lub na stronie www.hutnik.szczecin.pl do soboty do 10.50.

PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).

Regulamin konkursu kibiców TYPER - sezon 2019/2020.

1. Typujemy dokładne wyniki spotkań IV ligi w sezonie 2019/2020. Swoje typy wpisujemy pod zestawem par w komentarzach (na stronie lub na Facebooku).
2. W spotkaniach z udziałem Hutnika Szczecin podajemy także strzelca(ów) bramek dla Hutnika. Podajemy maksymalnie strzelców czterech bramek. (Jeśli stawiamy na wynik np. 2:0 dla Hutnika to maksymalnie podajemy dwóch strzelców).
3. Graniczny termin typowania każdorazowo będzie podany pod zestawem par, typ podany po terminie jest uznany za nieważny.
4. Każdy uczestnik może dołączyć do zabawy w dowolnym momencie. Oczywiście im szybciej tym większą ma szansę na wygraną.
5. Uczestnik za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu (lub remisu) otrzyma 1 pkt, jeżeli wytypuje dokładny wynik otrzyma 3 pkt.
6. Uczestnik za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu (lub remisu) z udziałem Hutnika Szczecin otrzyma 3 pkt, jeżeli wytypuje dokładny wynik otrzyma 8 pkt.
7. Za poprawnie wskazanego strzelca bramki uczestnik otrzymuje dodatkowo 1 pkt.
8. W wypadku walkowerów lub przerwanych spotkań obowiązuje wynik z boiska, a nie ustalony przy "zielonym stoliku".
9. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która po sezonie 2019/2020 uzyska największą liczbę punktów. W wypadku remisu decyduje większa ilość typów dokonanych przez uczestnika, następnie ilość dokładnie wytypowanych wyników spotkań.