Uczciliśmy urodziny klubu!
Dodane przez tomekadmin dnia 24.06.2019 22:25:59

GALERIA 1
GALERIA 2
GALERIA 3
RELACJA RADIA SZCZECIN
REPORTAŻ VIDEO RADIA SZCZECIN

W sobotę na obiekcie przy ulicy Nehringa 69, na szczecińskim Stołczynie, odbyły się obchody 70-lecia klubu OKS Hutnik Szczecin.
Festyn miał nie tylko aktywizować ludzi związanych z Hutnikiem, ale także mieszkańców dzielnicy, którą reprezentują pomarańczowo – czarni. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które były skierowane, w szczególności, do najmłodszych uczestników. Dmuchańce, skakalnie, bańki, balony, malowanie twarzy, pokazy ratowników, przejażdżki harleyem, czy zwiedzanie radiowozu, to tylko część atrakcji przygotowanych na klubowe urodziny. Odbyła się także...

CZYTAJ DALEJ

Treść rozszerzona

GALERIA 1
GALERIA 2
GALERIA 3
RELACJA RADIA SZCZECIN
REPORTAŻ VIDEO RADIA SZCZECIN

W sobotę na obiekcie przy ulicy Nehringa 69, na szczecińskim Stołczynie, odbyły się obchody 70-lecia klubu OKS Hutnik Szczecin.
Festyn miał nie tylko aktywizować ludzi związanych z Hutnikiem, ale także mieszkańców dzielnicy, którą reprezentują pomarańczowo – czarni. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które były skierowane, w szczególności, do najmłodszych uczestników. Dmuchańce, skakalnie, bańki, balony, malowanie twarzy, pokazy ratowników, przejażdżki harleyem, czy zwiedzanie radiowozu, to tylko część atrakcji przygotowanych na klubowe urodziny. Odbyła się także loteria fantowa, a kolekcjonerzy mogli nabyć klubowe gadżety. Dla koneserów podczas licytacji do zdobycia były: piłka z autografem Zbigniewa Bońka, koszulka z autografem Arkadiusza Milika, a także piłka i koszulka z podpisami piłkarzy Pogoni Szczecin. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na szkolenie młodzieży w Akademii Hutnika.
Przemysław Mistrzak z Teamu Freestyle Krzysztofa Golonki przygotował pokaz sztuczek z piłką, a także poprowadził trening dla najmłodszych. Wokalistka Luba Pawliszak uświetniła obchody swoim występem artystycznym.
Korzystając z obecności wielu znakomitych, byłych zawodników Hutnika, obchody uświetnił mecz pokoleń pomiędzy aktualnymi zawodnikami, a piłkarzami sprzed lat. Dla starszych kibiców była to nie lada gratka, by po raz kolejny obejrzeć w barwach Hutnika swoich idoli z ubiegłych lat. Dla młodszych była to natomiast doskonała okazja do zapoznania się z historią klubu.
Po meczu odbyła się oficjalna ceremonia wręczenia nagród dla najbardziej zasłużonych zawodników. Pamiątkowe statuetki otrzymali zawodnicy wybrani do jedenastki 70-lecia. Najlepszym zawodnikiem 70-lecia został wybrany Ś.P. Tomasz Skibiński, trenerem Ireneusz Aksiuczyc, a kierownikiem Grzegorz Małkowski. Udekorowano również aktualnych zawodników Hutnika oraz wszystkich młodych adeptów piłki nożnej z Akademii Hutnika Szczecin.
Uczestnicy obchodów mogli zjeść pyszną kiełbasę z grilla oraz grochówkę, był także słodki upominek w postaci ciasta przygotowany przez Panie ze Stowarzyszenia Stołczyn po sąsiedzku i z Rady Osiedla Stołczyn.

autor: Łukasz Czerwiński