Przespana pierwsza połowa
Dodane przez rudy66 dnia 14.09.2009 10:49:25

Tak jak wielu fachowców przewidywało w derbach Szczecina Stal łatwo nie sprzedała skóry faworytowi z Nehringa. Pierwsza połowa przespana, Hutnik grał słabo Stal dobrze ustawiona taktycznie rozbijała niemrawe ataki Hutnika. Z upływem czasu Stalowcy widząc niedyspozycję OKS, coraz śmielej zaczęli atakować i po jednej z kontr nieupilnowany Bobko wykorzystuje sytuację sam na sam z Ufnalem strzela w krótki rug bramki 0-1! Drugo połowa zaczęła się od ataków Hutnika, ale nic z tego nie wynikało, w 70’ po dwóch żółtych kartkach boisko opuszcza napastnik Walicki. Ku zdziwieniu kibiców, Hutnik w dziesiątkę zaczyna sobie radzić zdecydowanie lepiej, w 78’ były zawodnik Stali Kuba Sowiński zdobywa wyrównująca bramkę a w 87’ zwycięskiego gola strzela niezawodny Gunia.

Cieszy zwycięstwo, pierwsze w tym sezonie na własnym stadionie, nie było łatwo, ale kto mówił, że będzie łatwo. Kolejny mecz w sobotę z nieobliczalnym Piastem Chociwel.