10 LUTEGO (SOBOTA)

SPARING

Bramki: Gołębiowski
Skład: Lenartowski, O.Czaplinski, Miłoszewski, Miązek, Ociepa, Testowany nr 1, Żelazowski, Adamczyk, Prokopiak, Gniotek, Gołębiowski.
Po przerwie grali: Marcyniuk , M.Czaplinski, Lis, Testowany nr 2, Testowany nr 3.

Kilka słów od trenera: Mecz bardzo wyrównany, wynik nie odzwierciedla tego co pokazał mój zespół. Bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się na tle trzecioligowca.  Przegraliśmy siłą fizyczną nie umiejętnościami. Nasz rywal jest na innym etapie przygotowań. Jedna rzecz która mnie martwi to kontuzja Bartosza Gołębiowskiego. Mam nadzieję że szybko wróci do treningów, rehabilitacja powinna potrwać 3-4 tygodnie.