Tak będą chilliderki Grin Grin

Jakie atrakcje będą na meczu oprócz darmowego grilla?

Pracujemy nad tym, proszę uzbroić się w cierpliwość.

Czy Hutnik ma juz jakichś zawodników w ogóle? Sezon rusza dokładnie za miesiąc.

Proszę o kontakt telefoniczny wszystkich zawodników grających w zeszłej rundzie ( wiosna 2018) w naszym zespole, kontakt celem rozliczenia stypendium. 501423394 Jacek Rudzik.

MAM NA MYŚLI ZMIANY NA KLUCZOWYCH STANOWISKACH W KLUBIE!

Adrian Skorb piłkarzem października

W naszym cyklicznym plebiscycie na najlepszego zawodnika miesiąca, głosami kibiców wygrał obrońca Adrian Skorb. Gratulujemy Piłkarzowi Października. Okolicznościową statuetkę wręczył Przemysław Aksiuczyc.

15. kolejka

Koniec rundy jesiennej coraz bliżej, a u nas na szczycie typerowej tabeli wciąż ciasno. Zapraszamy od oddawania głosów.

3:1

Typy proszę oddawać w komentarzach do soboty do 10:50. PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).
Piłkarz Października

Tych trzech dżentelmenów to kandydaci do tytułu Piłkarza Października. Paweł Miązek, Fryderyk Palczewski i Adrian Skorb liczą na Wasze głosy. Oddacie je na naszym fanpage'u facebookowym za pomoca odpowiedniej reakcji przypisanej do zawodnika. Glosowanie odbywa się do najbliższego piątku, do godziny 20.00.

Po meczu (z Leśnikiem) powiedzieli...

Charles Nwaogu:

„Po dwóch porażkach potrzebowaliśmy trzech punktów, a to też nie był łatwy mecz. Najważniejsze, że wygraliśmy i dodatkowo nie straciliśmy bramki. Myślę, że to był jeden z najlepszych meczów naszych obrońców. Dawali z siebie wszystko i to było widać! Mam nadzieję, że za tydzień w Szczecinku zagramy równie dobrze.

Witold Klym:
„Patrząc na przebieg meczu, wydaje mi się, że mieliśmy go pod pełną kontrolą. Zawodnicy Leśnika w pierwszej połowie byli ustawieni nisko i czekali na nasze błędy, lecz takowe pojawiały się bardzo rzadko. My natomiast próbowaliśmy szybko wymieniać miedzy sobą piłkę, tak aby stwarzać sobie jak najwięcej sytuacji. Mieliśmy dużo strzałów, które blokowali obrońcy, bądź bronił bramkarz, a co za tym idzie wykonaliśmy w tej połowie wiele rzutów różnych. Po jednym z nich i bilardzie w polu karnym piłka znalazła się pod moimi nogami, długo nie myśląc oddałem strzał, o dziwo celny! 😅
Druga połowa, to już większa odwaga w poczynaniach zawodników z Manowa. Ale, to my mieliśmy więcej sytuacji. Po jednej z wrzutek udało mi się wygrać głowę i zgrać piłkę do Charliego, który spokojnie skończył tą akcję. To dało nam trochę spokoju. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, ale tym razem nie chciało wpaść.
Reasumując, wydaje mi się, że zagraliśmy dobry mecz i zwycięstwo nam się należało. Gratulacje dla Leśnika za walkę i powodzenia w dalszych meczach. Za to naszej drużynie życzę jeszcze 9 pkt w tej rundzie.

.
Hutnik znów wygrywa

CAŁY MECZ NA YOUTUBE

Po dwóch porażkach z rzędu piłkarze Hutnika Szczecin ponownie zasmakowali ligowego zwycięstwa! Pomarańczowo – czarni, w meczu rozegranym przy ulicy Witkiewicza, pokonali Leśnik Manowo.

Piłkarze z Manowa w tym sezonie nie najlepiej radzą sobie grając w delegacji i tak też było...