Login · Register
24.10.2017 06:09:38

facebook
facebook

1 procent
1 procent

Akademia Hutnik
Akademia Piłkarska

Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 845
· Najnowszy użytkownik: kamyk98

Sponsorzy
SzczecinSzczecinFosfanFosfanFosfanSuezRemondisRemondisSzczecin

Reklama
FOSFAN S.A.

REMONDIS

Miasto Szczecin

SEC

GALAXY

KFC

SUEZ

Statystyki reklamowe

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

spotkania
Następny mecz
12. kolejka
21 października, 14:00
Iskra Bialogard       Hutnik Szczecin
Iskra Bialogard 3 : 1 Hutnik Szczecin
poprzedni mecz
11. kolejka
14 października, 12:00
Hutnik Szczecin       Osadnik Mysliborz
Hutnik Szczecin 2 : 0 Osadnik Mysliborz

Tabela
Tabela

Hutnik ZZPN TV
Hutnik ZZPN TV

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Chemik-Hutnik 1:2

Ktoś poda wynik środowego meczu kontrolnego Chemik Police- Hutnik ?

MAM NA MYŚLI ZMIANY NA KLUCZOWYCH STANOWISKACH W KLUBIE!

KURDE TAKIE ZMIANY W HUCIE A TU CISZA? ZNÓW CICHACZEM JAKOŚ Smile

http://zzpn.pl/ima
ges/stories/pliki/
WG/PP/IV_RUNDA_PUC
HARU_POLSKI_ZZPN.p
df

wynik meczu PP, Ehrle-Hutnik 2:8, bramki: Włodarczyk 4, Gniotek 3, Konieczny

http://zzpn.pl/ima
ges/stories/pliki/
WG/PP/III_RUNDA_PU
CHARU_POLSKI_ZZPN.
pdf

http://kfc.pl/dost
awa/szczecin

UWAGA: Badania lekarskie, Czwartek ( 4 wrzesień) godzina 17.30-18.30, obecność OBOWIĄZKOWA !

pierwsza kolejka 4 ligi sezonu 14/15 - 16/17 sierpnia 2014


Cookies
facebook

W sobotę z Raselem


HUTNIK SZCZECIN - RASEL DYGOWO


1:0 (1:0)

30 WRZEŚNIA (SOBOTA) - godzina 12.00


9 kolejka IV ligi
Bramka: Maksymilian Czapliński (31')
Skład: Artur Dąbrowski, Maksymilian Czapliński, Oskar Czapliński, Jakub Żelazowski, Karol Izdebski (11' Dominik Pirkoś), Bartosz Gołębiowski, Radosław Marcyniuk (63' Kamil Adamczyk), Paweł Miązek, Mateusz Sowała, Michał Ociepa (93' Adam Wójcik), Jakub Prokopiak
Skład rezerwowy: Damian Wiśniewski, Maciej Lenartowski, Patryk Lis, Witold Klym
Żółta kartka: Oskar Czapliński (56')

Po raz kolejny rezerwy grają derby.
HUTNIK II SZCZECIN - PIONIER SZCZECIN


7:0 (4:0)


1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) - godzina 11.00

Bramki: 3x Patryk Nowakowski (9', 62', 66'), 3x Mateusz Krasowski (11', 26', 54'), Sebastian Strakowski (30').
Skład: Rafał Rydzak, Patryk Nowakowski, Konrad Palczewski, Mateusz Krasowski, Sebastian Bednarek, Mateusz Zukierski, Sebastian Strakowski, Wojciech Balcerzak, Damian Rychlicki (60' Adrian Nowak), Adrian Kalitowski (46' Krzysztof Wojtas), Mateusz Fornalik
Skład rezerwowy: Adam Kamiński
Żółte kartki: Sebastian Bednarek (56'), Krzysztof Wojtas (69')
Typer 9


9. kolejka

Dziewiąta odsłona Typera przynosi nam osiem spotkań sobotnich i jedno niedzielne. Wyniki zapisujemy w komentarzach do godziny 11.50. Zapraszamy do zabawy.

Zestaw par:


DATA SPOTKANIE WYNIK
30.09.2017 godz. 12:00 Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1:0
30.09.2017 godz. 15:00 Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów
0:1
30.09.2017 godz. 15:00 Vineta Wolin - PC Kluczevia Stargard 0:1
30.09.2017 godz. 15:00 Leśnik Manowo - Osadnik Myślibórz 2:1
30.09.2017 godz. 16:00 Morzycko Moryń - Bałtyk Koszalin 0:2
30.09.2017 godz. 16:00 Rega Trzebiatów - Gryf Polanów
4:1
30.09.2017 godz. 16:00 Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno
1:1
30.09.2017 godz. 17:00 Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 2:3
01.10.2017 godz. 16:00 Sokół Karlino - Iskra Białogard
0:0

Typy proszę oddawać w komentarzach do soboty do godz. 11:50. PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).
Nowi zawodnicy

Z przyjemnością informujemy, że naszą kadrę wzmocnili dwaj nowi zawodnicy. Do zespołu powrócił po przerwie obrońca Adam Wójcik, natomiast szeregi pomocy zasilił Mateusz Sowała, mistrz Polski juniorów młodszych z 2011 roku i były zawodnik Chemika Police. Mateusz swój debiut w barmach pomarańczowo-czarnych ma już za sobą. Zagrał całą II połowę w minioną sobotę w meczu ze Spartą Węgorzyno.

Wyjazd do Węgorzyna
SPARTA WĘGORZYNO - HUTNIK SZCZECIN

4:1 (1:0)

23 WRZEŚNIA (SOBOTA) - godzina 14.00


8 kolejka IV ligi

Bramki: Bartosz Gołębiowski (78')
Skład: Artur Dąbrowski, Kamil Adamczyk (58' Jakub Żelazowski), Maksymilian Czapliński, Oskar Czapliński, Bartosz Gołębiowski, Karol Izdebski, Patryk Lis, Michał Ociepa, Dominik Pirkoś (46' Radosław Marcyniuk), Jakub Prokopiak, Łukasz Rdzeń (46' Mateusz Sowała)
Skład rezerwowy: Damian Wiśniewski, Witold Klym, Maciej Lenartowski
Żółte kartki: Łukasz Rdzeń (42'), Jakub Prokopiak (72')

Derby z Czarnymi 44 w B-klasie
CZARNI 44 SZCZECIN - HUTNIK II SZCZECIN


1:0 (1:0)


24 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) - godzina 15.00


4 kolejka B-KLASY

Skład: Patryk Nowakowski (65' Jakub Kozak), Konrad Palczewski, Sebastian Bednarek, Mateusz Zukierski, Sebastian Strakowski, Wojciech Balcerzak, Krzysztof Wojtas, Damian Rychlicki (55' Mateusz Krasowski), Adrian Kalitowski (46' Adrian Zagozda), Mateusz Fornalik, Adam Kamiński
Skład rezerwowy: Rafał Rydzak, Adrian Nowak, Grzegorz Kukla
Żółte kartki: Konrad Palczewski (34'), Patryk Nowakowski (59'), Mateusz Krasowski (94')

Ósmy typer


8. kolejka

Wszystkie mecze w sobotę. Zapraszamy do zabawy.

Zestaw par:


DATA SPOTKANIE WYNIK
23.09.2017 godz. 14:00 Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin 4:1
23.09.2017 godz. 13:00 PC Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo
2:2
23.09.2017 godz. 15:00 Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 3:0
23.09.2017 godz. 15:00 Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 2:4
23.09.2017 godz. 16:00 Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0:3
23.09.2017 godz. 16:00 Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski
1:3
23.09.2017 godz. 16:00 MKP Szczecinek - Jeziorak Szczecin
0:1
23.09.2017 godz. 16:00 Gryf Polanów - Morzycko Moryń 0:4
23.09.2017 godz. 16:00 Osadnik Myślibórz - Sokół Karlino
2:3

Typy proszę oddawać w komentarzach do soboty do godz. 12:50. PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).
Wyjątkowo gramy w niedzielę.


HUTNIK SZCZECIN -
OLIMP GOŚCINO

2:2 (1:1)

17 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) - godzina 16.00


7 kolejka IV ligi

MECZ NA NEHRINGA W SZCZECINIE

Bramki: Maksymilian Czapliński (39'), Bartosz Gołębiowski (82').
Skład: Artur Dąbrowski, Kamil Adamczyk, Oskar Czapliński (74' Michał Ociepa), Maksymilian Czapliński, Patryk Lis, Witold Klym (58' Łukasz Rdzeń), Karol Izdebski, Bartosz Gołębiowski, Paweł Miązek, Radosław Marcyniuk, Dominik Pirkoś (63' Jakub Prokopiak)
Skład rezerwowy: Damian Wiśniewski, Maciej Lenartowski, Kacper Szumlewicz, Jakub Żelazowski

Żółte kartki: Radosław Marcyniuk (27'), Paweł Miązek (59'), Bartosz Gołębiowski (62').
Rezerwy w sobotę
HUTNIK II SZCZECIN - FLOREK TRZESZCZYN

16:1 (5:0)


16 WRZEŚNIA (SOBOTA) - godzina 12.00


3 kolejka B-KLASY

Bramki: Sebastian Bednarek 12', Damian Rychlicki 13', Mateusz Krasowski 15', Adrian Kalitowski 32', Damian Rychlicki 35', Jakub Kozak 46', Adrian Zagozda 47', Patryk Nowakowski 48', Adrian Zagozda 58', Adrian Nowak 65', Mateusz Zukierski 69', Adrian Zagozda 75', Adrian Zagozda 77', Sebastian Strakowski 80', Sebastian Strakowski 82', Adrian Zagozda 89'
Skład: Patryk Nowakowski, Konrad Palczewski, Mateusz Krasowski (46' Adrian Zagozda), Sebastian Bednarek, Mateusz Zukierski, Sebastian Strakowski, Krzysztof Wojtas (55' Adrian Nowak), Damian Rychlicki, Adrian Kalitowski (46' Jakub Kozak), Mateusz Fornalik, Adam Kamiński

?>