Login · Register
25.05.2018 12:40:10

facebook
facebook

1 procent
1 procent

Akademia Hutnik
Akademia Piłkarska

Aktualnie online
· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 845
· Najnowszy użytkownik: kamyk98

Sponsorzy
SzczecinSzczecinFosfanFosfanFosfanSuezRemondisRemondisSzczecin

Reklama
FOSFAN S.A.

REMONDIS

Miasto Szczecin

SEC

GALAXY

KFC

SUEZ

Statystyki reklamowe

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

spotkania
Następny mecz
30. kolejka
26 maja, 13:00
MKP Szczecinek       Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek - : - Hutnik Szczecin
poprzedni mecz
29. kolejka
20 maja, 16:00
Hutnik Szczecin       Iskra Bialogard
Hutnik Szczecin 1 : 0 Iskra Bialogard

Tabela
Tabela

Hutnik ZZPN TV
Hutnik ZZPN TV

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Chemik-Hutnik 1:2

Ktoś poda wynik środowego meczu kontrolnego Chemik Police- Hutnik ?

MAM NA MYŚLI ZMIANY NA KLUCZOWYCH STANOWISKACH W KLUBIE!

KURDE TAKIE ZMIANY W HUCIE A TU CISZA? ZNÓW CICHACZEM JAKOŚ Smile

http://zzpn.pl/ima
ges/stories/pliki/
WG/PP/IV_RUNDA_PUC
HARU_POLSKI_ZZPN.p
df

wynik meczu PP, Ehrle-Hutnik 2:8, bramki: Włodarczyk 4, Gniotek 3, Konieczny

http://zzpn.pl/ima
ges/stories/pliki/
WG/PP/III_RUNDA_PU
CHARU_POLSKI_ZZPN.
pdf

http://kfc.pl/dost
awa/szczecin

UWAGA: Badania lekarskie, Czwartek ( 4 wrzesień) godzina 17.30-18.30, obecność OBOWIĄZKOWA !

pierwsza kolejka 4 ligi sezonu 14/15 - 16/17 sierpnia 2014


Cookies
facebook

Rezerwy w derbach z Pionierem
PIONIER SZCZECIN - HUTNIK II SZCZECIN


0:4 (0:3)

5 MAJA (SOBOTA) - GODZ. 12.00


MECZ B-KLASY

Bramki: Adrian Kalitowski x2 (2', 44'), Jakub Kozak (12'), Mateusz Dzięgielewski (55')
Skład: Sebastian Bednarek, Mateusz Dzięgielewski, Dariusz Górniewicz, Arkadiusz Borysewicz, Krzysztof Wojtas, Jakub Kozak, Oskar Palej, Damian Rychlicki, Sebastian Strakowski, Mateusz Zukierski, Adrian Kalitowski.
Typer 27


27. kolejka

Powracamy z typerem po małej, jednokolejkowej przerwie.

Zestaw par:


DATA SPOTKANIE WYNIK
05.05.2018 godz. 12:00 Hutnik Szczecin Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1:1
05.05.2018 godz. 14:00 Vineta Wolin - Osadnik Myślibórz
1:1
05.05.2018 godz. 15:00 Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin 0:7
05.05.2018 godz. 15:00 Jeziorak Szczecin - Gryf Polanów 0:2
05.05.2018 godz. 16:00 Leśnik Manowo - Iskra Białogard 2:3
05.05.2018 godz. 16:00 Sokół Karlino - MKP Szczecinek
1:1
05.05.2018 godz. 16:00 Intermarche-Rega Trzebiatów - Morzycko Moryń
3:1
05.05.2018 godz. 17:00 Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2:2
05.05.2018 godz. 17:00 Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów
0:0

Typy proszę oddawać w komentarzach do soboty do godz. 11:50. PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).
Gramy w Święto Pracy
RASEL DYGOWO - HUTNIK SZCZECIN

3:0 (2:0)

1 MAJA (WTOREK) - GODZ. 16.00

MECZ IV LIGI


Skład: Artur Dąbrowski, Paweł Miązek, Oskar Czapliński, Maksymilian Czapliński, Łukasz Rdzeń, Marcin Gniotek, Kamil Adamczyk, Bartosz Gołębiowski, Paweł Pacholski, Dominik Pirkoś, Jakub Prokopiak (47' Kacper Szumlewicz)
Skład rezerwowy: Maciej Lenartowski, Michał Grzesło, Patryk Lis, Michał Ociepa, Jakub Susmarski, Jakub Żelazowski
Zółta kartka: Maksymilian Czapliński (83')
Derby rezerw. Z Czarnymi 44
HUTNIK II SZCZECIN - CZARNI 44 SZCZECIN

0:2 (0:0)

30 KWIETNIA (PONIEDZIAŁEK) - GODZ. 18.00


MECZ B-KLASY

MECZ ODBĘDZIE SIĘ NA BOISKU ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ PRZY UL. WITKIEWICZA

Skład: Arkadiusz Borysewicz, Damian Rychlicki, Adrian Zagozda, Mateusz Dzięgielewski (55' Dawid Gorzycki), Mateusz Fornalik, Adrian Kalitowski, Krzysztof Wojtas, Wojciech Balcerzak, Mateusz Zukierski, Sebastian Strakowski, Konrad Palczewski (10' Grzegorz Kukla 65' Adrian Nowak)
Żółte kartki: Arkadiusz Borysewicz (5'), Adrian Zagozda (65'), Wojciech Balcerzak (86').
Czerwona kartka: Adrian Zagozda (65')
Wracamy na Nehringa!

HUTNIK SZCZECIN - SPARTA WĘGORZYNO


3:2 (1:0)

28 KWIETNIA (SOBOTA) - GODZ. 12.00

MECZ IV LIGI

CAŁY MECZ NA YOUTUBE

Bramki: Bartosz Gołębiowski (21'), Kamil Adamczyk (48' - rzut karny), Dominik Pirkoś (55').
Skład: Artur Dąbrowski, Kamil Adamczyk, Bartosz Gołębiowski, Łukasz Rdzeń, Oskar Czapliński, Patryk Lis (90'+4 Kacper Szumlewicz), Maksymilian Czapliński, Paweł Pacholski, Dominik Pirkoś (80' Michał Grzesło), Marcin Gniotek, Radosław Marcyniuk
Skład rezerwowy: Maciej Lenartowski, Michał Ociepa, Jakub Susmarski
Żółte kartki: Paweł Pacholski (55'), Kamil Adamczyk (80'), Maksymilian Czapliński (81'), Artur Dąbrowski (90').

Typer 25


25. kolejka

To już 25 kolejka tego sezonu i jednocześnie połowa drugiej rundy.

Zestaw par:


DATA SPOTKANIE WYNIK
28.04.2018 godz. 12:00 Hutnik Szczecin Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 3:2
28.04.2018 godz. 13:00 Sokół Karlino - Osadnik Myślibórz
7:3
28.04.2018 godz. 14:00 Vineta Wolin - Rasel Dygowo 1:0
28.04.2018 godz. 15:00 Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2:1
28.04.2018 godz. 15:00 Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 0:3
28.04.2018 godz. 16:00 Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin
2:3
28.04.2018 godz. 16:00 Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów
1:1
28.04.2018 godz. 17:00 Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 3:1
28.04.2018 godz. 18:00 Morzycko Moryń - Gryf Polanów
1:1

Typy proszę oddawać w komentarzach do soboty do godz. 11:50. PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).
Ponownie na wyjeździe
OLIMP GOŚCINO - HUTNIK SZCZECIN

4:0 (2:0)

21 KWIETNIA (SOBOTA) - GODZ. 16.00

MECZ IV LIGI

Skład: Maciej Lenartowski, Patryk Lis, Paweł Miązek, Michał Ociepa (78' Kacper Szumlewicz), Oskar Czapliński, Łukasz Rdzeń, Jakub Prokopiak, Kamil Adamczyk, Jakub Żelazowski, Bartosz Gołębiowski, Michał Grzesło
Skład rezerwowy: Maksymilian Czapliński, Dominik Pirkoś
Czerwona kartka: Paweł Miązek (11')
Żółte kartki: Łukasz Rdzeń (11'), Jakub Żelazowski (55'), Jakub Prokopiak (56'), Oskar Czapliński (62').
Typer 24


24. kolejka

Weekend to znów okazja na zdobycie paru punktów.

Zestaw par:


DATA SPOTKANIE WYNIK
21.04.2018 godz. 16:00 Olimp Gościno - Hutnik Szczecin Hutnik Szczecin 4:0
20.04.2018 godz. 18:00 MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów
0:3
21.04.2018 godz. 13:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 1:1
21.04.2018 godz. 15:00 Jeziorak Szczecin - Iskra Białogard 0:0
21.04.2018 godz. 15:00 Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo 1:0
21.04.2018 godz. 15:00 Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin
1:4
21.04.2018 godz. 16:00 Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów
4:0
21.04.2018 godz. 16:00 Osadnik Myślibórz - Gryf Kamień Pomorski 1:1
22.04.2018 godz. 13:00 Ina Goleniów - Morzycko Moryń
2:1

Typy proszę oddawać w komentarzach do piątku do godz. 17:50. PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).
Rezerwy Hutnik kontra rezerwy Chemika
HUTNIK II SZCZECIN - CHEMIK II POLICE

2:2 (1:0)

16 KWIETNIA (PONIEDZIAŁEK) - GODZ. 18.00


MECZ B-KLASY

MECZ ODBĘDZIE SIĘ NA BOISKU ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ PRZY UL. WITKIEWICZA

Bramki: Grzegorz Kukla (54'), Łukasz Rdzeń (67')

Skład: Kacper Szumlewicz, Arkadiusz Borysewicz, Adrian Zagozda, Mateusz Dzięgielewski, Dominik Pirkoś, Łukasz Rdzeń, Krzysztof Wojtas (55' Damian Rychlicki), Wojciech Balcerzak, Sebastian Strakowski, Grzegorz Kukla (75' Mateusz Zukierski), Michał Ociepa
Skład rezerwowy: Adrian Nowak, Konrad Palczewski
Zółte kartki: Dominik Pirkoś (56'), Wojciech Balcerzak (73').

?>