Login · Register
22.09.2019 21:03:07

Sponsorzy
SzczecinSzczecinFosfanUniCarredtransAutoNextSerwisSzczecinSzczecinBerlin Doner KebapBerlin Doner Kebap

Aktualnie online
· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 844
· Najnowszy użytkownik: kamyk98

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Sklep
Sklep

spotkania
Następny mecz
8. kolejka
22 września, 14:00
Ina Goleniow       Hutnik Szczecin
Ina Goleniow 2 : 4 Hutnik Szczecin
poprzedni mecz
7. kolejka
14 września, 12:00
Hutnik Szczecin       Olimp Goscino
Hutnik Szczecin 5 : 1 Olimp Goscino

Tabela
Tabela

facebook
facebook

Hutnik ZZPN TV
Hutnik ZZPN TV

Akademia Hutnik
Akademia Piłkarska

facebook Akademia
facebook Akademia

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Tak będą chilliderki Grin Grin

Jakie atrakcje będą na meczu oprócz darmowego grilla?

Pracujemy nad tym, proszę uzbroić się w cierpliwość.

Czy Hutnik ma juz jakichś zawodników w ogóle? Sezon rusza dokładnie za miesiąc.

Proszę o kontakt telefoniczny wszystkich zawodników grających w zeszłej rundzie ( wiosna 2018) w naszym zespole, kontakt celem rozliczenia stypendium. 501423394 Jacek Rudzik.

MAM NA MYŚLI ZMIANY NA KLUCZOWYCH STANOWISKACH W KLUBIE!

http://zzpn.pl/ima
ges/stories/pliki/
WG/PP/IV_RUNDA_PUC
HARU_POLSKI_ZZPN.p
df

wynik meczu PP, Ehrle-Hutnik 2:8, bramki: Włodarczyk 4, Gniotek 3, Konieczny

http://zzpn.pl/ima
ges/stories/pliki/
WG/PP/III_RUNDA_PU
CHARU_POLSKI_ZZPN.
pdf

http://kfc.pl/dost
awa/szczecin


Cookies
facebook

Gramy z Czaplinkiem
Regulamin konkursu kibiców TYPER - sezon 2019/2020.

1. Typujemy dokładne wyniki spotkań IV ligi w sezonie 2019/2020. Swoje typy wpisujemy pod zestawem par w komentarzach (na stronie lub na Facebooku).
2. W spotkaniach z udziałem Hutnika Szczecin podajemy także strzelca(ów) bramek dla Hutnika. Podajemy maksymalnie  strzelców
czterech bramek. (Jeśli stawiamy na wynik np. 2:0 dla Hutnika to maksymalnie podajemy dwóch strzelców).
3. Graniczny termin typowania każdorazowo będzie podany pod zestawem par, typ podany po terminie jest uznany za nieważny.
4. Każdy uczestnik może dołączyć do zabawy w dowolnym momencie. Oczywiście im szybciej tym większą ma szansę na wygraną.
5. Uczestnik za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu (lub remisu) otrzyma 1 pkt, jeżeli wytypuje dokładny wynik otrzyma 3 pkt.
6. Uczestnik za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu (lub remisu) z udziałem Hutnika Szczecin otrzyma 3 pkt, jeżeli wytypuje dokładny wynik otrzyma 8 pkt.
7. Za poprawnie wskazanego strzelca bramki uczestnik otrzymuje dodatkowo 1 pkt.
8. W wypadku walkowerów lub przerwanych spotkań obowiązuje wynik z boiska, a nie ustalony przy "zielonym stoliku".
9. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która po sezonie 2019/2020 uzyska największą liczbę punktów. W wypadku remisu decyduje większa ilość typów dokonanych przez uczestnika, następnie ilość dokładnie wytypowanych wyników spotkań.
Komentarze
#1 | tomekadmin dnia 05.09.2019 09:47:08
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 1:3 (Nwaogu, Misztal, Aleksandrowicz)
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 0:2
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 1:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 3:1
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 0:0
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 3:0
Vineta Wolin - Leśnik Manowo 1:1
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2:1
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 2:2
#2 | rudy66 dnia 05.09.2019 10:28:21
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 0:2 (Nwaogu, Aleksandrowicz)
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 2:2
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 2:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 1:0
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 2:0
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 3:1
Vineta Wolin - Leśnik Manowo 4:1
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 5:1
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 0:0
#3 | Nieznajomy dnia 05.09.2019 14:10:08
Lech Czaplinek 0:2 Hutnik Szczecin (Aleksandrowicz, Nwaogu)
Gryf Kamień Pom. 1:2 Darłovia Darłowo
Rega Trzebiatów 2:1 Sparta Węgorzyno
Kluczevia Stargard 4:2 MKP Szczecinek
Olimp Gościno 3:1 Iskierka Szczecin
Orzeł Wałcz 1:0 Sokół Karlino
Vineta Wolin 1:1 Leśnik Manowo
Błękitni II Stargard 4:0 Rasel Dygowo
Ina Goleniów 3:0 Flota Świnoujście
#4 | hutnik81 dnia 07.09.2019 09:39:53
L-H 0:1aleksandrowicz, G-D 2:1, R-S 3:1,K-M 1:3,O-I 1:2, O-S 1:2, V-L 3:0, B-R 7:1, I-F 1:2. Przepraszam że w takiej formie ale brak dostępu do kompa i tak było szybciej.
#5 | HSZ49 dnia 07.09.2019 10:52:00
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 1:3 (Nwaogu, Aleksandrowicz, Dziąbek)
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 1:0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 2:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 2:0
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 1:1
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 3:1
Vineta Wolin - Leśnik Manowo 2:1
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 4:2
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 0:1
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
?>