Login · Register
14.10.2019 20:57:01

Sponsorzy
SzczecinSzczecinFosfanUniCarredtransAutoNextSerwisSzczecinSzczecinBerlin Doner KebapBerlin Doner Kebap

Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 844
· Najnowszy użytkownik: kamyk98

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Sklep
Sklep

spotkania
Następny mecz
11. kolejka
12 października, 12:00
Hutnik Szczecin       Orzel Walcz
Hutnik Szczecin 4 : 0 Orzel Walcz
poprzedni mecz
10. kolejka
5 października, 16:00
Iskierka Szczecin       Hutnik Szczecin
Iskierka Szczecin 1 : 5 Hutnik Szczecin

Tabela
Tabela

facebook
facebook

Hutnik ZZPN TV
Hutnik ZZPN TV

Akademia Hutnik
Akademia Piłkarska

facebook Akademia
facebook Akademia

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Tak będą chilliderki Grin Grin

Jakie atrakcje będą na meczu oprócz darmowego grilla?

Pracujemy nad tym, proszę uzbroić się w cierpliwość.

Czy Hutnik ma juz jakichś zawodników w ogóle? Sezon rusza dokładnie za miesiąc.

Proszę o kontakt telefoniczny wszystkich zawodników grających w zeszłej rundzie ( wiosna 2018) w naszym zespole, kontakt celem rozliczenia stypendium. 501423394 Jacek Rudzik.

MAM NA MYŚLI ZMIANY NA KLUCZOWYCH STANOWISKACH W KLUBIE!

http://zzpn.pl/ima
ges/stories/pliki/
WG/PP/IV_RUNDA_PUC
HARU_POLSKI_ZZPN.p
df

wynik meczu PP, Ehrle-Hutnik 2:8, bramki: Włodarczyk 4, Gniotek 3, Konieczny

http://zzpn.pl/ima
ges/stories/pliki/
WG/PP/III_RUNDA_PU
CHARU_POLSKI_ZZPN.
pdf

http://kfc.pl/dost
awa/szczecin


Cookies
facebook

Rozmowa z trenerem Hutnika
Zapraszamy do rozmowy z trenerem Krzysztofem Kubackim.

ŁCZ: Przede wszystkim witamy w Hutniku. Prezes Rudzik w wywiadzie zdradził tylko, że wystarczyło jedno spotkanie, by przekonać Pana do poprowadzenia drużyny. Ofert pewnie było wiele, więc co tak naprawdę przekonało do objęcia czerwonej latarni ligi?

KK: Sytuacja tak naprawdę rozwinęła się w ciągu kilku dni. Ja nie chciałbym wypowiadać się na temat Vinety i tego jak to się stało. Szanuję ten klub, pracowałem tam i nie powiem złego słowa, ale sytuacje organizacyjne spowodowały, że postanowiłem zrezygnować z funkcji trenera w Vinecie Wolin. Miałem kilka telefonów z innych klubów jak i od prezesa Jacka, ale mój wstępny plan był taki żeby trochę odpocząć od piłki. Oferta prezesa Rudzika spodobała mi się bo była bardzo konkretna, a dodatkowo przekonał mnie fakt, że zostaję na miejscu w Szczecinie i nie muszę nigdzie jeździć, by prowadzić zajęcia z zespołem. Przekonał mnie także plan organizacyjny budowy klubu, a oczywiście „Hutę” znam, bo już kilka lat jestem w czwartej lidze i wiem, że to klub z tradycjami. Szkoda byłoby nie podjąć wyzwania ratowania go przed spadkiem. I po to właśnie jestem w Hutniku.

ŁCZ: Jesienią Hutnikowi często brakowało wytrwałości w końcówkach meczów, by dowieźć korzystny wynik. Mógł Pan też przyjrzeć się tej drużynie podczas jej rywalizacji z Vinetą jak i teraz podczas pierwszych zajęć i treningów. Czy po tym przeglądzie wojska planuje trener dużo zmian kadrowych?

KK: W rundzie jesiennej „Huta” nie była zespołem tak doświadczonym jak w poprzednich latach. Był to zespół młody, fajnie rokujący na przyszłość, ale za brak doświadczenia zapłacił „frycowe”. Zmian na pewno będzie dużo, bo chcemy mieć mocną, solidną i wyrównaną kadrę, by od samego początku być zespołem silnym, z którym każdy rywal będzie się liczył. Jeżeli chcemy walczyć o utrzymanie to musimy postawić wszystko na jedną kartę. Gorzej być nie może, może być tylko lepiej. Wzięliśmy się ostro do pracy, pojawiła się spora grupa nowych zawodników, z którymi jesteśmy już dogadani i aktualnie dopinamy sprawy organizacyjne między klubami. Na pewno wiosną Hutnik będzie bardzo mocnym zespołem.

ŁCZ: Oceniając pierwsze zajęcia i sparingi na jakim etapie są przygotowania? Czy jest realizowany postawiony przed zespołem cel?

KK: Na pewno tak! Cieszy mnie fakt, że frekwencja na treningach jest bardzo duża, bo zawsze mam do dyspozycji ponad dwudziestu zawodników. Jest duża rywalizacja o miejsce w składzie, a zajęcia przebiegają zgodnie z planem, właśnie dzięki tak dobrej frekwencji. Widać, że w chłopakach jest ogromna chęć do walki i jakość sportowa, którą musimy podeprzeć jeszcze ciężką pracą. Potrzebujemy też czasu na zgranie zespołu, bo przecież przybyło wielu nowych zawodników, a liga coraz bliżej, ale wypracujemy to na pewno.

ŁCZ: Prezes Rudzik powiedział, że będziecie „rycerzami wiosny”. Czy Pan także uważa, że mimo trudnego terminarza stać was na zostanie czołowym zespołem ligi w rundzie wiosennej?

KK: Ja jestem o tym przekonany! Życie jednak nauczyło mnie, że mecze są różne i każdego rywala musimy szanować. Ale dążymy do tego, żeby zespół zaczął seryjnie wygrywać, czego brakowało w ostatnim czasie, bo to jedyna droga do utrzymania się w czwartej lidze.

ŁCZ: Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiał Łukasz Czerwiński
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
?>